SPENSERS

Фото Назад
  • Top news ukr
  • 25-03-2020

Заборона авіаперевезень – подробиці

foreword

Уряд заборонив здійснення пасажирських авіаперевезень, метою яких є туризм.

Авіакомпанії чи не найпершими відчули на собі наслідки карантину. Деякі консультанти припускають навіть банкрутство багатьох авіакомпаній. Остаточні наслідки ми побачимо вже після закінчення пандемії та карантину.

23 березня Уряд своєю Постановою № 228 «Питання перевезень авіаційним транспортом» постановив заборонити з 12 год. 00 хв. 24 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.:

У разі необхідності задоволення державних потреб прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, здійснюється за погодженням з відповідним міністерством.

З текстом Постанови можна ознайомитись за посиланням:

Крім скасування рейсів авіаперевізникам ще доведеться вирішити питання з пасажирами щодо відшкодування вартості квитків. В своїй діяльності авіаперевізники керуються, зокрема, Правилами повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу, затверджених Наказом Державної авіаційної служби України від 26.11.2818р. № 1239. Даними Правилами передбачено, що у разі скасування рейсу пасажирам має бути запропоновано на вибір:


Однак, існує ще комерційна політика авіакомпаній, в тому числі щодо відшкодування вартості квитків. На своїх сайтах авіакомпанії вже розмістили оголошення. Крім стандартної можливості отримати грошові кошти за скасований квиток, надається можливість перебронювання на дати після 4 квітня, обмін на промокод з можливістю придбати інший квиток. На сайтах також відображено процедуру подання відповідних заяв.

Recent News

VIEW ALL NEWS