SPENSERS

Фото Назад
  • Top news ukr
  • 07-10-2020

Діалог бізнесу та влади

foreword

5 жовтня 2020 року, у форматі “круглого столу” відбулася зустріч представників юридичного бізнесу та банківської сфери з представниками влади, народним депутатом Верховної влади IX скликання та кандидатом у депутати Київської міської ради.

Майже кожна галузь бізнесу наразі переживає турбулентність, спричинену Covid-19 та введенням карантинних заходів, які мали обмежувальний характер на усі види бізнес структур. Недосконалість законодавчої бази у вирішенні цих питань приводить до неоднозначності при виборі основної моделі взаємодії між органами влади та бізнесом. Все частіше постає питання безпеки бізнесу, захисту активів, проводиться аналіз з точки зору зарубіжного досвіду, порівняння та можливості впровадити в українській практиці.

Валентин Загарія, керуючий партнер юридичної фірми СПЕНСЕРС долучився до обговорення найактуальніших питань. Учасники “круглого столу” намагалися обговорити детально та напрацювати ідеї у сфері міждисциплінарної юриспруденції, які можна запровадити на державному рівні.

Учасники “круглого столу” відповіли на найголовніші питання щодо задач, які поставлені на сьогодні перед бізнесом до виконання.

Насамперед спілкування проходило на теми:

Наскільки можливості реалізації цих питань виявилися реальними для малого та середнього бізнесу? 80 % виданих кредитів, за словами Галини Хейло, віце-президента Асоціації українських банків, виявилися рефінансуванням вже минулих боргів під нижчий відсоток.

Середня ефективна ставка на сьогодні становить 15, 94 %. Фінансування малого та середнього бізнесу пропонують десятки банків, але чи є це рішенням ефективним та доступним. Карантинні заходи, спричинені короновірусною інфекцією, та наступаюча фінансова криза підводить межу, за якою бізнес в даних умовах повинен “вижити всупереч” або оголосити себе банкрутом.

Влада повинна надавати можливості розслідувати проекти з повернення активів, які були виведені із країни злочинним шляхом, а не намагатися діяти всупереч реалізації цього напрямку

Валентин Загарія
Керуючий партнер Spensers

Recent News

VIEW ALL NEWS