SPENSERS

Фото Назад
  • Top news ukr
  • 25-03-2020

30 днів додаткового карантину


foreword

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України.

Сьогодні відбулось засідання Кабінету Міністрів України, на якому було вирішено запровадити режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, тобто до 24 квітня 2020 року.

Такі дії Уряду спрямовані на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції, оскільки випадки захворювання на COVID-19 виявлені вже в 13 областях та місті Києві.

Прем’єр міністр наголосив, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

Про відмінність режиму надзвичайної ситуації від надзвичайного стану команда «Спенсерс» писала в спеціальному матеріалі.

Інформацію про продовження карантину також на своєму сайті розмістило Міністерство освіти і науки України.

Зокрема, зазначено, що усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Крім того, зазначено, що терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

«Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом»

Зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний

МОН також надало роз’яснення, що у зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину педагоги максимально мають бути переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі, при цьому навіть за працівниками, що фактично не виходять на роботу, за законом зберігається середня заробітна плата.

НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ VS НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН

Recent News

VIEW ALL NEWS