SPENSERS

Фото Назад
  • Top news ukr
  • 02-04-2021

SPENSERS у справі за позовом ТОВ «Ворнер мьюзік Україна»

foreword

Юридична компанія SPENSERS стала на захист Відповідача у справі за позовом ТОВ «Ворнер мьюзік Україна» про стягнення 230 000 грн. компенсації за порушення майнових авторських прав.

ТОВ «Ворнер мьюзік Україна» звернулось до одного із столичних ресторанів з Позовом про виплату компенсації у зв’язку із порушенням майнових прав суб’єкта авторського права.

Після тривалого розгляду справи судами першої та апеляційної інстанції, раднику Юридичної компанії SPENSERS Олександру Камбурову вдалося переконати Північний апеляційний господарський суд у недоведеності Позивачем порушення його майнових авторських прав та взагалі наявності в нього таких прав.

Як наслідок, скасування Північним апеляційним господарським судом рішення суду 1 інстанції та ухвалення нового рішення, в якому відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Наразі в господарських судах перебуває чимало справ за позовами про порушення закладами громадського харчування майнових авторських прав, однак, як бачимо, такі вимоги не завжди ґрунтуються на достатній доказовій базі з боку Позивача.

Адвокати Юридичної компанії SPENSERS завжди раді надати професійну правничу допомогу щодо захисту у справах про стягнення компенсації за порушення майнових авторських прав.

Recent News

VIEW ALL NEWS