SPENSERS

Фото Назад
  • Top news ukr
  • 15-01-2020

SPENSERS ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЄДНАННЯ ДО ПАРТНЕРСЬКОГО СКЛАДУ ЗОЇ КРАСЮК

SPENSERS раді повідомити про приєднання Зої Красюк до партнерського складу фірми у якості Асоційованого партнера з 14 січня 2020 року.

Зоя є експертом у сфері нерухомості, будівництва та земельних правовідносин, спеціалізується на комплексному юридичному супроводі девелоперських проектів, проектів альтернативної енергетики та агробізнесу.

Спеціалізується на побудові бізнес структур та безпеки бізнесу, консультує з питань корпоративного та податкового права, захисту активів та вирішення спорів, має поглиблену юридичну експертизу в сфері IT / FinTech.

Зоя має великий досвід керування юридичним бізнесом, крім того, 8 років очолювала юридичний департамент великого міжнародного інвестиційно-девелоперського холдингу.

З 2017 по 2019 рр. була керівником київського офісу юридичної фірми «Сисуєв, Бондар, Храпуцький» (SBH Law Office).

Таким чином, SPENSERS посилили свій партнерський склад, поглибивши експертизу у практиках нерухомості та земельного права, корпоративного права, у сфері агробізнесу, енергетики та природних ресурсів, а також будівництва.

Керуючий партнер Валентин Загарія коментує:

«Приєднання Зої у якості Асоційованого партнера посилить не тільки партнерський склад, але й надасть нові можливості розвитку практик, збільшить спектр надання юридичних послуг та розширить експертизу для наших клієнтів. Ми не тільки розвиваємо й цінуємо таланти усередині команди, але й приєднуємо талановитих професіоналів»

Recent News

VIEW ALL NEWS