SPENSERS

Фото Назад
  • Top news ukr
  • 23-04-2020

SPENSER ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКУ THE LEGAL 500 EMEA, 2020

foreword

SPENSER ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКУ THE LEGAL 500 EMEA, 2020 У ШЕСТИ КЛЮЧОВИХ ПРАКТИКАХ

За результатами щорічного міжнародного дослідження THE LEGAL 500 EMEA SPENSERS рекомендовані у всіх сферах права, які є ключовими для компанії.


SPENSERS у 2020 році займає третю позицію (Tier 3) у практиці банківського та фінансового права, комерційного, корпоративного права та у сфері злиття та поглинання, у практиці судового процесу та вирішення спорів, у практиці приватних клієнтів, будівництва та нерухомості, податкового права.

Хочемо зазначити, що цього року SPENSERS посилили партнерський склад приєднанням Зої Красюк у якості Асоційованого партнера. Зоя є експертом у сфері нерухомості, будівництва та земельних правовідносин, спеціалізується на комплексному юридичному супроводі девелоперських проектів.

Сергій Штогрин був підвищений до позиції Радник у практиці судового процесу та вирішення спорів. Сергій Штогрин спеціалізується на питаннях досудового та судового вирішення спорів, в тому числі в міжнародних арбітражах, супроводженні виконавчих проваджень, реструктуризації боргів та процедур банкрутства, ведення справ категорії white-collar crime. Сергій має досвід в сфері конкурентного права, у тому числі з питань, пов’язаних з отриманням дозволів на концентрацію та узгоджені дії, а також досвід консультування в сфері комплаєнсу.

Професійні досягнення компанії кожного року відмічені вищим рівнем у дослідженні авторитетного видання THE LEGAL 500.

Recent News

VIEW ALL NEWS