SPENSERS

Фото Назад
  • Top news ukr
  • 15-02-2018

Spenser & Kauffmann посилює партнерський склад, зберігаючи ефективний коефіцієнт співвідношення «партнери-юристи»

foreword

У 2018 році Spenser & Kauffmann, одна з провідних юридичних фірм, яка оперує в Україні більше ніж 10 років, збільшила партнерський склад. Партнерами фірми стали Микола Лихачов, керівник практик банківського та фінансового права, Asset Tracing & Forensic, та Сергій Пушко, керівник практики судового процесу та вирішення спорів. Окрім цього, адвокат Таміла Алексик була призначена на посаду радника та Голови практики кримінального права.

Керуючий партнер Spenser & Kauffmann Валентин Загарія коментує: «До збільшення партнерського складу призвело декілька факторів. По-перше, складність проектів, які клієнти доручають Spenser & Kauffmann, потребують уваги та досвіду партнера. По-друге, Spenser & Kauffmann прагне зберегти оптимальний коефіцієнт співвідношення «партнери-юристи», що, з одного боку, дозволяє навчати та «вирощувати» нове покоління партнерів для фірми, а з іншого боку, робить фірму стійкою до умов зростаючої конкуренції за високомаржинальні проекти на ринку. Сьогодні 70% нашої команди – це старші юристи, радники та партнери. Математичний коефіцієнт співвідношення «партнери-юристи» складає 0,7:1».

Біографічна довідка:

Микола Лихачов, партнер.

Спеціалізація: банківське та фінансове право, Asset Tracing & Forensic, а також злиття та поглинання. Микола рекомендований у сферах банківського та фінансового права, злиття та поглинань, енергетики та інфраструктури міжнародним рейтингом IFLR 1000 у 2017 році. Микола є членом Правління Британсько-української правової асоціації (BULA), Англійського Королівського інституту арбітрів у Лондоні (MCIArb), Ради користувачів Лондонського міжнародного третейського суду (LCIA Users’ Council), Молодіжної міжнародної арбітражної групи при ЛМТС (YIAG) та Стокгольмської торгово-промислової палати Молодих арбітрів Стокгольма (SCC YAS). До того, як приєднатися до команди Spenser & Kauffmann в 2015 році, Микола займав управляючі позиції у міжнародних юридичних компаніях та українських банках.

Сергій Пушко, партнер.

Спеціалізація: судовий процес та вирішення спорів. Досвід Сергія включає консультування міжнародних та українських компаній з питань досудового врегулювання, судового процесу, податкових спорів, врегулювання спорів у сфері сімейного та трудового права. Він має право на заняття адвокатською діяльністю та є членом Національної асоціації адвокатів України та Асоціації правників України. Сергій приєднався до команди Spenser & Kauffmann майже з моменту заснування фірми.

Таміла Алексик, радник.

Спеціалізація: кримінальне право. Досвід Таміли включає консультування клієнтів та представлення їх інтересів з питань комплексного захисту в кримінальному процесі, під час будь-яких процесуальних дій правоохоронних органів, white-collar crime та захисту бізнесу. Таміла має право на здійснення адвокатської діяльності та є членом Національної асоціації адвокатів України, Асоціації правників України.

Recent News

VIEW ALL NEWS