SPENSERS

Фото Назад
  • Top news ukr
  • 23-03-2020

Парацетамол та антисептики мають стати дешевшими

foreword

Пільги щодо імпорту ліків та медичного обладнання


КМУ затвердив перелік лікарських засобів, медичних виробів, медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ ВВІЗНОГО МИТА та операції з ввезення яких на митну територію України ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ОПОДАТКУВАННЯ ПОДАТКОМ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ (постанова КМУ № 224 від 20.03.2020).

Нагадаємо, що 17.03.2020 Верховною Радою України було прийнято Закон, спрямований на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Цим Законом Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу України та Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування ПДВ та ввізного мита операцій з ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для боротьби з коронавірусною хворобою (COVID-19).

Відповідно до цього ж Закону перелік таких лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання затверджується Кабінетом Міністрів України.

Перелік лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання можна переглянути за посиланням

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-pereliku-likarskih-zasobiv-medichnih-virobiv-taabo-224200320


Команда Spensers продовжує відслідковувати зміни законодавства, роз’яснення контролюючих органів та оперативно ділитись інформацією з клієнтами та підписниками.

Матеріал підготовлений Євгенієм Матвєєвим, старшим юристом SPENSERS

Recent News

VIEW ALL NEWS