SPENSERS

Фото Назад
  • Practice

Нерухомість і земельне право

foreword

Інвестиції в нерухомість є привабливими для вітчизняних та іноземних інвесторів. Це справедливо як для будівництва нових об’єктів, так і щодо отримання прав на існуючі активи.

В Україні виділяють три основні типи нерухомості – земля, комерційна та житлова нерухомість. Земля є одним з найцінніших активів, невід’ємною складовою будь-яких проектів в галузі будівництва та експлуатації об’єктів нерухомості.

Інтерес іноземних інвесторів до земельних ділянок в Україні розвиває систему підходів для якісного консультування та інтеграції іноземного бізнесу в нашому середовищі.

Окрім наявних переваг, інвестиції в нерухомість несуть в собі також певні ризики, через що потребують детального попереднього аналізу, відповідального підходу до реалізації проектів, юридичного супроводу і захисту на всіх етапах.

Наша команда має багаторічний успішний досвід юридичної підтримки проектів у сфері нерухомості, починаючи з правового аналізу активів (LDD), підготовки та супроводу окремих правочинів та закінчуючи юридичним структуруванням бізнес-процесів, повним правовим забезпеченням реалізації та функціонування девелоперських проектів, включаючи захист активів та вирішення спорів.

Recent News

VIEW ALL NEWS

Key Contacts