SPENSERS

Фото Назад
  • Industries

Енергетика та природні ресурси

foreword

Україна має великий потенціал для стабільного розвитку енергетичного сектору, що робить його привабливим для іноземних інвесторів.

Створення та інвестування в об’єкти відновлюваної енергетики відноситься до одних з найбільш перспективних бізнес-проектів в цій сфері, що дасть можливість розвитку інших напрямків ринку, що сприяють розвитку енергетичної промисловості. При консультуванні з питань фінансування енергетичних проектів необхідно враховувати як юридичні сторони питань угоди, так і різні технічні деталі, регульовані підзаконними нормативними актами, що вимагає серйозної роботи з боку юристів.

Відновлювальна енергетика є одним із найбільш перспективних напямів для інвестицій в цій сфері та сприяє розвитку енергетичної промисловості в цілому.

Та недосконалість регуляторних процедур, недобросовісність контрагентів створюють і певні ризики для інвесторів, через що проекти у сфері енергетики потребують детального попереднього аналізу, відповідального підходу до реалізації, юридичного супроводу і захисту на всіх етапах. Наша команда має багаторічний успішний досвід юридичної підтримки проектів у сфері енергетики, починаючи з правового аналізу активів (LDD), підготовки та супроводу окремих правочинів та закінчуючи юридичним структуруванням бізнес-процесів, повним правовим забезпеченням реалізації та функціонування проектів енергетики, включаючи захист активів та вирішення спорів.

Наші послуги:

Recent News

VIEW ALL NEWS

Key Contacts