SPENSERS

Фото Назад
  • Експертна думка
  • 20-08-2019

SPENSERS відкривають Student Project-2019 на проходження літнього стажування

foreword

06 травня 2019 року стартує Student Project-2019 на базі юридичної компанії SPENSERS на проходження літнього стажування в сфері International Corporate and Tax Structuring для студентів юридичних факультетів.

Проект має намір на конкурсній основі визначити переможців для проходження стажування у фірмі. Для цього необхідно подати анкету, виконати конкурсне завдання та надіслати його разом із резюме на електронну пошту. Заявки будуть прийматися до 07 червня 2019 року, організаційний комітет у складі партнерів компанії визначать переможців до 20 червня 2019 року. Липень і серпень – найкращий час зробити апгрейд своїм знанням і відчути атмосферу професійної юридичної діяльності.

Cтипендіальний конкурс проводиться при підтримці SPENSERS вже третій рік поспіль та завжди збирає рекордну кількість учасників з усієї України. В 2018 році участь у конкурсі прийняло понад 150 учасників з провідних університетів України – КНУ ім. Тараса Шевченко, НЮУ ім. Ярослава Мудрого, НУ «Одеська юридична академія», ЛНУ ім. Івана Франка.

Recent News

VIEW ALL NEWS