Expert

Фото Назад
  • Експертна думка
  • 05-02-2020

Новий порядок зупинення реєстрації податкової накладної

Новий порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних

Звертаємо увагу, що 01 лютого 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 11.12.2019р. № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (надалі – Постанова).

Затверджено два Порядки:

Додатками до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних є, зокрема:

З набранням чинності Постанови, критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку прямо визначені в Постанові, що може позитивно вплинути на трактування положень нормативно-правового акту та виключити зловживання з боку податкової служби.

Радник, керівник практики податкових спорів Майя Святашова

Нагадаємо, що попередній Порядок зупинення реєстрації податкової накладної, передбачав повноваження ДФС, за погодженням з Мінфіном, визначати критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку. ДФС оприлюднювала на своєму офіційному веб-сайті погоджені критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку.

З повним текстом Постанови Ви можете ознайомитися за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1165-2019-%D0%B

Recent News

VIEW ALL NEWS