SPENSERS

Фото Назад
  • Корпоративна соціальна відповідальність
  • 05-05-2018

Spenser & Kauffmann підвели підсумки стипендіального конкурсу в сфері International Corporate and Tax Structuring

foreword

26 квітня 2018 року в офісі Spenser & Kauffmann відбулось нагородження переможців стипендіального конкурсу в сфері International Corporate and Tax Structuring.

Нагадаємо, що стипендіальний конкурс проводиться при підтримці Spenser & Kauffmann вже третій рік поспіль та завжди збирає рекордну кількість учасників з усієї України. В 2018 році участь у конкурсі прийняло понад 150 учасників з провідних університетів України – КНУ ім. Тараса Шевченко, НЮУ ім. Ярослава Мудрого, НУ «Одеська юридична академія», ЛНУ ім. И Івана Франка, а загальний призовий фонд склав 50 000 гривень.

Валентин Загарія, керуючий партнер Spenser & Kauffmann нагородив переможців конкурсу: I місце: Гусаківский Андрій – студент КНУ ім. Тараса Шевченко II місце: Фалько Микола – студент НЮУ ім. Ярослава Мудрого III місце: Щербін Денис – студент КНУ ім. Тараса Шевченко Призери поділились враженнями про участь в стипендіальному конкурсі. Так, Андрій Гусаківский, котрий зайняв перше місце, відмітив важливість подібних конкурсів для студентів та молодих спеціалістів: «Даний конкурс дозволив по-новому поглянути на вже знайомі мені питання, а також посприяв тому, що я відкрив для себе ті області, на яких раніше, можливо, не так акцентував свою увагу. Дякую, що проводите такого роду конкурси і таким чином стимулюєте студентів здобувати нові знання та покращувати навички, необхідні кожному спеціалісту на юридичному ринку».

Микола Фалько, який посів друге місце, відмітив: «Дякую Spenser & Kauffmann за можливість прийняти участь в стипендіальному конкурсі і ще приємніше відчути себе серед його переможців. Два цікаві кейси по міжнародному податковому та корпоративному праву, змусили прикласти чималих зусиль та подумати над їх рішенням. Приємна команда професіоналів, що розташовує до себе, не залишить байдужим ні одного починаючого юриста. Такі зустрічі та заходи надихають і змушують рухатись далі підкорювати професійні вершини». «Це вже IV Стипендіальний конкурс, проведений компанією, але далеко не останній. Ми і надалі збираємося інвестувати в підростаюче покоління юристів і наше спільне майбутнє», – коментує Валентин Загарія. Окрім грошової винагороди всім переможцям стипендіального конкурсу буде надана можливість стажування в головному офісі Spenser & Kauffmann з перспективою подальшого працевлаштування.

Recent News

VIEW ALL NEWS