SPENSERS

Фото Назад
  • Корпоративна соціальна відповідальність
  • 19-01-2018

Spenser & Kauffmann анонсує освітній соціальний проект

foreword

Spenser & Kauffmann інвестує у розвиток юридичного ринку та правового суспільства через розвиток юридичної освіти. Найактуальнішою проблемою сьогодні є прогалини між навчальною програмою юридичних факультетів та вимогами сучасного роботодавця. Spenser & Kauffmann розробила багатовимірний соціально-освітній проект, направлений на розвиток талановитого студентства, українського бізнесу та правової системи держави в цілому.

Цілі проекту

Spenser & Kauffmann формує унікальний освітній проект для студентів-правників, який має практичні та досяжні цілі як для студентів, так і для юридичного ринку в цілому: Для студентів: звузити прогалини між знаннями, здобутими у ВНЗ, та навичками, за які готовий платити роботодавець. Напрацювати “soft skills” (переговори, презентація, аргументація), яким практично не вчать в українських ВНЗ. Для юридичного ринку: збільшити кількість молодих юристів з високим рівнем практичних знань, інтегрованих в українську та міжнародну юридичну спільноту. Забезпечити роботодавцям – і йдеться не лише про юридичні фірми, а й про український бізнес, державні компанії, судові органи влади – більший пул добре підготовлених кандидатів. Для суспільства: сприяти встановленню верховенства права через формування міжнародних стандартів професійної етики та світогляду у молодих правників.

Складові проекту

Проект Spenser & Kauffmann – це стипендіальний конкурс у сфері International Corporate and Tax Structuring, який проводитиметься англійською та українською мовами та спрямований на перевірку знань студентів з питань корпоративного, податкового, міжнародного приватного права та структурування бізнесу. Проект скрадатиметься з 4 етапів: (1) реєстрація та подача заявок; (2) написання юридичного меморандуму та “opinion letter”; (3) визначення 10 фіналістів комісією Spenser & Kauffmann; (4) нагородження фіналістів та оголошення 3 переможців. Валентин Загарія, керуючий партнер Spenser & Kauffmann, не приховує свого ентузіазму щодо проекту цього року, адже команда фірми розпочала роботу у новому зміцненому складі:

QUOTE

«Головною метою проекту є надання практичних знань, яких не вистачає в програмах університетів. Ми вчимо студентів «занурюватись глибше» у правові питання, вивчати міжнародні конвенції, договори, звертатись до практики міжнародного права та арбітражу».

Валентин Загарія

Підтримка Moot Court Society

«Ми інвестуємо у майбутнє юридичної галузі. Ми були і завжди будемо найкращим другом молодих, талановитих студентів. Минулого року Spenser & Kauffmann за підтримки АПУ встановила рекорд серед стипендіальних правових конкурсів в Україні: більше 200 учасників, 59 виняткових робіт, 10 фіналістів, 3 з яких переможці з можливістю стажування у фірмі».

У 2018 році Spenser & Kauffmann розширює свою студентську діяльність співпрацею із Moot Court Society і Львівським осередком Ліги студентів АПУ та підтримує участь команди у Frankfurt Investment Arbitration Moot Court 2018. За статистикою останніх двох років фірма підтримала більше 20 студентів, 10 з яких мали змогу пройти стажування у фірмі з перспективою майбутнього працевлаштування

Spenser & Kauffmann неодноразово підтримувала студентів у міжнародних юридичних змаганнях. У 2016-2017 роках фірма підтримала щонайменше 5 команд Київського національного університету ім. Т. Шевченка у найавторитетніших змаганнях з права для студентів: The Annual Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot, Відень, 2017 рік Frankfurt Investment Arbitration Moot Court, Франкфурт, 2017 рік International Commercial Mediation Competition, Париж, 2017 рік International Criminal Court Competition, Гаага, 2016 рік International Commercial Mediation Competition, Париж, 2016 рік

Довідково

Spenser & Kauffmann, заснована у 2006 році – одна з провідних юридичних фірм України, рекомендована міжнародними рейтингами IFLR 1000, Legal 500, Best Lawyers, Who’s Who Legal, а також входить до Топ-20 Провідних юридичних фірм України згідно із щорічним рейтингом видання «Юридична практика». Фірма консультує приватних клієнтів та бізнес з питань: здійснення прямих інвестицій; корпоративного та податкового структурування бізнесу; корпоративного права; злиттів та поглинань; банківського та фінансового права; трудового права; вирішення спорів; міжнародного розшуку активів; кримінального права та процесу; управління приватним капіталом. Галузева спеціалізація Spenser & Kauffmann включає: агробізнес; банки та фінансові установи; будівництво та нерухомість; державно-приватне партнерство; енергетика та корисні копалини; промисловість; роздрібна торгівля; телекомунікації та IT; транспорт та інфраструктура.

Recent News

VIEW ALL NEWS