SPENSERS

Фото Назад
  • Корпоративна соціальна відповідальність
  • 18-11-2020

Юридична фірма Spensers підтримала освітню ініціативу для громадських організацій

foreword

Менторство компанії в освітньому курсі Pro Bono Lab

Менторство в юридичній компанії Spensers є невід’ємною частиною напрямку корпоративно-соціальної відповідальності. Спеціалісти із досвідом передають свою експертизу не тільки студентам-стажерам, але в освітніх програмах для бізнесу або громадським організаціям також.

Світова статистика надає нам висновки щодо широкого розповсюдження даного процесу. Наприклад, в Європі 76% організацій пропонують своїм співробітникам менторство або коучинг, а 71% компаній із списку Fortune500 мають корпоративні менторські програми.

Юридична фірма Spensers підтримала освітню ініціативу для громадських організацій і долучилася у якості ментора у створенні онлайн курсу.

Над розробкою навчальної платформи для громадських організацій працювала команда Pro Bono Lab в рамках Української школи практичних знань, координатором якої виступає Олена Немченко, менеджерка Простору Pro Bono.

«Командою були зібрані запити від громадських організацій щодо питань, у яких їм потрібне навчання для посилення своєї правової спроможності. Проаналізований запит було розділено на 11 тематичних блоків, а відібрані 31 учасник розподілені відповідно до тематичних блоків».


Олена Немченко, менеджерка Простору Pro Bono, Українська фундація правової допомоги

До співпраці були залучені українські та міжнародні компанії.

У ролі ментора від юридичної фірми Spensers виступила Зоя Красюк, асоційований партнер, керівник практики Нерухомість і Земля. За її участю був записаний відеоурок для тематичного блоку «Договори громадської організації».

Програми Pro Bono Lab надають шанс громадським організаціям отримати цінні знання безкоштовно під менторством кращих експертів юридичного світу.

Recent News

VIEW ALL NEWS